Hiltonbet Çevrimsiz Bonuslar

Hiltonbet Çevrimsiz Bonuslar

Birçok oyunsever çeşitli bahis platformlarına üye olarak eğlenirken bir yandan da kazanç elde etmeyi hedefler. Sitelerin sunduğu bonuslar da buna hizmet ederler. Ayrıca çoğu kullanıcı için çevrim şartı olmayan promosyonları tercih ettiği de görülmektedir. Hiltonbet çevrimsiz bonuslar da bu noktada ön plana çıkarlar. Sitenin üyeleri daha kolay kazanç elde ettirdikleri için bu ödül seçeneklerinden sık sık yararlanırlar.

Hiltonbet Giriş adresine ulaşmak için hemen tıklayın!

Hiltonbet Çevrimsiz Bonuslar Nelerdir?

Hiltonbet Çevrimsiz Bonuslar
Hiltonbet çevrimsiz bonuslar kullanırken son kullanma tarihine dikkat etmeniz gerekir.

Hiltonbet gibi platformlarda sunulan bonuslar genellikle çevrim şartlarına uyulmasını gerektirirler. Ancak bazı opsiyonlarda herhangi bir koşul gerekmez. Dolayısıyla daha çok merak edilirler. En yaygın Hiltonbet çevrimsiz bonuslar şunlardır:

  • %10 Çevrimsiz Havale Bonusu
  • %10 Çevrimsiz Hızlı QR Promosyonu
  • %10 Çevrimsiz Anında Mefete Kampanyası
  • %10 Çevrimsiz Payfix Ödülü

İçeriğin devamında bu bonuslarla ilgili bilinmesi gereken detaylar yer almaktadır. 

%10 Çevrimsiz Havale Bonusu

Eğer Hiltonbet üzerinden yaptığınız yatırımlarda havale yönteminden yararlanırsanız %10 oranında çevrimsiz bonus kazanabilirsiniz. Bunun için minimum 250 TL değerinde yatırım yapmanız gerekir. Maksimum sınırsa 1000 TL’dir. Promosyonu talep etmek için canlı destek hattına başvurmanız gerekir. Ardından 30 gün içerisinde kullanmalısınız Aksi takdirde ödülünüzün geçersiz sayılacaktır. 

%10 Çevrimsiz Hızlı QR Promosyonu

%10 çevrimsiz hızlı QR promosyonu da yatırım yöntemlerine özel olarak sunulan bonuslardan bir tanesidir. Adından da anlaşılabileceği gibi ödeme yaparken hızlı QR yöntemini tercih etmelisiniz. Daha sonrasında herhangi bir çevrim şartını gerçekleştirmeye gerek kalmadan ödülünüzü almaya hak kazanabilirsiniz. Böylece normalden daha fazla kazanç elde etme şansına da sahip olacaksınız.

%10 Çevrimsiz Anında Mefete Kampanyası

Hiltonbet’in yatırımlara özel sunduğu bonus çeşitlerinden bir diğeri de anında Mefete kampanyasıdır. Eğer oyunları oynamak adına finansal işlemler gerçekleştirirken Mefete yöntemini kullanırsanız bonustan yararlanabilirsiniz. Üstelik bu kampanya minimum 50 TL değerindeki her yatırımda geçerlidir. Diğer koşullarını ve kurallarını öğrenmek içinse siteyi ziyaret edebilirsiniz. 

%10 Çevrimsiz Payfix Ödülü

En avantajlı çevrimsiz bonus türlerinden biri olan Payfix ödülü, 25 TL üzerindeki her yatırımınızda hesabınıza tanımlanır. Elbette ki ödeme yaparken Payfix yöntemini tercih ediyor olmanız önemli bir kriterdir. Bonusla ilgili bilinmesi gereken bir diğer detaysa son 24 saat içerisinde çekim yapmış üyeler için geçerli olmayacağıdır. Aynı zamanda diğer tüm promosyon seçenekleri gibi belirli bir kullanım süresi bulunmaktadır. 

Hiltonbet Çevrimsiz Bonusların Kuralları

Hiltonbet’in sunduğu tüm bonus çeşitleri üyelere birçok avantaj kazandırır. Ayrıca tamamen adil olmaları adına belirli kurallara da sahiplerdir. Bahsi geçen bu kurallar her bonus için farklı olabilir. Bununla beraber tamamında geçerli olan ortak noktalar da mevcuttur. Aşağıdaki gibi sıralanırlar:

  • Üyeler aynı anda yalnızca bir tane bonus kullanabilirler. 
  • Promosyonların kullanım sürelerine dikkat etmeleri gerekir. 
  • Özel şartların tamamının yerine getirilmesi önemlidir. 
  • Sahte hesaplar bonus kullanamazlar. 

Eğer yukarıdaki kurallara uyum sağlarsanız sitenin güvenilir ve adil bir platform olmasında sizler de rol oynamış olursunuz.

Hiltonbetin diğer bonuslarından da faydalanmak istiyorsanız Hiltonbet Yatırım Bonusu (%25) size uygun bir promosyon türü olabilir. Detaylar için linke tıklayın!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*