Hiltonbet İki Aşamalı Güvenlik

Hiltonbet İki Aşamalı Güvenlik

Günümüzde bankaların olduğu kadar bahis hesaplarının güvenliğinin sağlanması da oldukça önemli bir konudur. Aksi takdirde üye bilgilerinin deşifre olması ve  kullanıcılarının maddi anlamda mağduriyet yaşamaları kaçınılmazdır. Bu durumda ekstra önlem olarak nitelendirilen iki aşamalı güvenlik uygulaması karşımıza çıkar. 

Hiltonbet iki aşamalı güvenlik üyelerin tüm işlemlerini rahatlıkla yapabilmesine imkan tanıyan bir yazılımdır. Yatırım hesaplarının korunması ve tüm giriş işlemlerinde SMS ya da e-posta yoluyla bildirim sağlanması bu protokolün amaçlarındandır. Platform, bu gibi bir avanatjı tüm üyelerine şartsız ve koşulsuz sunar.  Kullanıcılardan bu işlem için herhangi bir ekstra ücret ya da komisyon tahsil edilmez. 

Hiltonbet Giriş adresine ulaşmak için hemen tıklayın.

Hiltonbet İki Aşamalı Güvenlik Nedir?

Hiltonbet iki aşamalı güvenlik, hesaba bağlı cep telefonu numarasına veya e-posta adresine yapılan her giriş işleminde devreye giren bir  bildirim yazılımıdır. Cihazınıza ya da e-mail hesabınıza gönderilen mesajlarda site adresiyle birlikte bir doğrulama kodu yer alır. Giriş ekranında ilgili kutucuğa gönderilen şifreyi yerleştirmeniz durumunda hesabın sizin olduğu anlaşılır ve bu sayede siteye erişim sağlanır. Aksi takdirde hesaba giriş yapılabilmesi mümkün değildir.

İki aşamalı güvenlik doğrudan kullanıcılar tarafından aktif edilebilir. Bu noktada herhangi bir ek belge ibrazına ya da doğrulamaya ihtiyaç duyulmaz. Hesabınıza güvence altına alabilmek ve her türlü izinsiz girişi yasaklayabilmek adına bu özelliği kullanabilirsiniz. 

Hiltonbet İki Aşamalı Güvenlik Nasıl Aktif Hale Getirilir?

Hiltonbet İki Aşamalı Güvenlik
İki aşamalı güvenlik, sizlerin ve hesaplarınızın güvenliği için yapılması gereken bir koruma sistemidir.

Hiltonbet iki aşamalı güvenlik özelliğinin açılabilmesi için sadece birkaç aşamayı tamamlamanız gerekir. Bunun için uygulamanız gereken adımlar sırasıyla aşağıdaki gibidir: 

  • Öncelikle sitenin sağ üst köşesinde bulunan simgeye tıklayınız ve açılan menüde “profilim” sayfasına giriş yapınız.
  • Daha sonrasında pencerenin hemen sol kısmında yer alan “kişisel detaylar” sekmesinin altındaki “Authentication” sekmesine tıklayınız.
  • Karşınıza çıkan pencerede “İki Faktörlü Doğrulama” seçeneğini pasif durumdan aktif duruma getiriniz. (Doğrulama üzerinde tik kutucuğu varsa bunu işaretleyebilirsiniz) 
  • Daha sonrasında cep telefonunuza Google Authentication uygulamasını kurunuz.
  • İlgili yazılım üzerinden hesap oluşturunuz ve Hiltonbet’in Authentication sekmesinde karşınıza çıkan QR kodunu uygulamaya taratınız.

Bu işlemler sonucunda iki faktörlü doğrulama protokolüne dair kaydınız alınacak ve dilediğiniz zaman QR üzerinden doğrulama sağlanacaktır. Ek olarak uygulama tarafından QR kodla birlikte doğrulama PIN’da verilecektir. PIN, teknik aksaklıktan ötürü doğrulama konusunda sıkıntı yaşadığınız senaryoda sizlere erişim imkanı sağlayacaktır. 

İki Aşamalı Güvenliğe Dair Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar Nelerdir?

Hiltonbet iki aşamalı güvenlik yöntemini aktif etmeden önce e-posta ve cep telefonu bilgilerinizin güncel olması gerekir. Olası bir aksaklıkta bu bilgiler üzerinden doğrulama işlemleri gerçekleşecektir. Yanlış yazılan veya verilen numaralardan platform sorumlu değildir. Protokolün doğru çalışmadığını düşünürseniz, Hiltonbet’le iletişimde bulunabilirsiniz. Site talebinizle birlikte iki aşamalı güvenlik doğrulaması hakkında detayları sizlere ulaştıracak ve hesabınızı gözden geçirecektir. 

Hiltonbet Genel Kurallar ve Şartlar hakkında bilgiye sahip olmak sizi daha iyi bir kullanıcı yapacaktır. Detayları incelemek istiyorsanız yazımızı inceleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*